Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Alaçam Hac Malzemeleri Alışverişi

Hac, Müslümanların hayatı boyunca bir defa yerine getirmekle mükellef olduğu farz bir ibadet olarak bilinmektedir. Her Müslüman için farz olmasa da, maddi imkanları yerinde olanların mutlaka yerine getirmesi gereken bu ibadet, yılın belirli dönemlerinde Mekke, Medine ve Kabe-i Muazzama’yı ziyaret ederek görevleri yerine getirmek olarak ifade edilebilmektedir.
Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.

Her yıl Şevval, Zilkade ve Zilhicce aylarında binlerce Müslüman hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklara giderken, yanında bazı önemli malzemeleri de götürmektedir. Bu malzemelerin bazıları haccın farzlarını yerine getirmek, bazıları ise ibadetler esnasında yardımcı olmak üzere önem teşkil etmektedir. Samsun hac malzemeleri de hacca gidecek olan hacı adayları için önemli bir yere sahip olurken, Torun AVM uzun yıllardır Samsun’daki müşterilerine birbirinden kaliteli hac malzemelerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Samsun’da oldukça uzun zamandır hizmet vermekte olan Torun AVM, Samsun dini hediyelik ve Samsun hac malzemeleri gibi alanlarda sektörün öncü isimlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana bünyesinde birbirinden farklı, orijinal ve kaliteli dini hediyelik ürünler ve hac malzemeleri bulunduran Torun AVM, piyasadaki en uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet verdiği için sıklıkla tercih edilmektedir. Üstelik günümüzde hemen her hacı adayı, ihtiyacı olan ya da aradığı her türlü hac malzemelerini Torun AVM’de bulabilmektedir.

tadalafil kopen

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Samsun Alaçam hac malzemeleri, Samsun’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Alaçamlı hacı adaylarının merak ettiği konulardan biridir. Alaçam’da hac hazırlığı içerisinde olan pek çok Müslüman, gerek yolculuk, gerekse hac ziyareti esnasında lazım olacak malzemelerin neler olduğu konusunda araştırmalarda bulunmaktadır. Her hacı adayının hacca giderken yanında bulundurması gereken malzemeler genellikle aynı olurken, iki parça kumaştan meydana gelen beyaz renkli ihram giysisi, ihramın şartlarını yerine getirmek için kokusuz sabun, tıraş takımları, yedek çamaşır ve iç çamaşırları, ibadet esnasında rahat edebilmek için terlik, kemer ya da bu gibi eşyalar Alaçam hac malzemeleri olarak örneklendirilebilmektedir.

Alaçam Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Alaçam hac malzemeleri alışverişi, Samsun’un genelinde olduğu üzere Torun AVM’den gerçekleştirilebilmektedir. Hacıların aradığı tüm eşyaları, malzemeleri ve hatta Samsun hac hediyeliklerini bulabildiği Torun AVM, her biri oldukça kaliteli, uzun kullanım ömürlü ve uygun fiyatlı ürünleri hacı adaylarına sunabilmektedir. Torun hac malzemeleri bu anlamda kent genelinde oldukça sık tercih edilirken, bu malzemeleri torunhacmalzemeleri.com adresi üzerinden de temin edebilmektedir.

Torunhacmalzemeleri.com, Torun AVM tarafından kurulmuş olan bir e-ticaret sitesi olup, gerek Samsun umre hediyelikleri, gerekse Samsun mevlüt hediyelikleri gibi alanlarda da hizmet verebilmektedir.

En Kaliteli Dini Hediyelikler Torun Hac Malzemeleri’nde!

Samsun dini hediyelik alışverişi denildiğinde akla ilk gelen mağazalardan Torun AVM, oldukça geniş bir mağaza ve birbirinden güzel ürünlerle hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sağladığı müşteri memnuniyetleri ile önemli isimlerden biri haline gelen Torun AVM, yalnızca mağazası ile değil, son zamanlarda internet sitesi ile de daha geniş kitlelere hitap edebilmektedir.

Torunhacmalzemeleri.com adresi ile Türkiye genelinde pek çok hacı adayına ya da dini hediyelik ve ürün ihtiyacına sahip olan Müslümanlara hitap etmeye başlayan Torun AVM, aynı zamanda Samsun hac hediyelikleri ve umre hediyelikleri konusunda da tercih edilen ilk mağazalardan biridir. Bunun nedeni ise piyasadaki en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla alıcılarına sunuyor olmasıdır.

Öte yandan bu tür hediyelikleri perakende olarak satışa sunduğu gibi toptan ya da set halinde de hazırlayabilen Torun AVM ve torunhacmalzemeleri.com, Samsun umre hediyelikleri için de zengin bir ürün yelpazesi sunabilmektedir. Firma müşterileri bu gibi durumlarda ihtiyacı olan ürünlerden set hazırlanabilmesini de talep edebilmekte, ürünlerin adresine teslim edilmesini sağlayabilmektedir.

torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar