Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Asarcık Hac Malzemeleri Alışverişi

Günümüzde pek çok Müslüman, üzerine farz olan hac vazifesini yerine getirebilmek adına çeşitli hazırlıkların içerisine girmektedir. Haccın farzlarını yerine getirebilmek, gerek yolculuk esnasında gerekse kutsal topraklardaki ibadetleri esnasında kendisine yardımcı olacak hac malzemelerini önceden temin etmek isteyen hacı adayları, Samsun hac malzemeleri satın alabilecekleri firma arayışına girmektedir. Torun AVM, bu alanda yaklaşık olarak 43 yıldır hizmet vermekte olan bir firma olarak tanınırken, aynı zamanda Samsun’da birçok hacı ve hacı adayının ilk sıradaki tercihlerinden biridir.
torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

İhtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Samsun’daki tek Hac Alışveriş Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Torun AVM, hacı adaylarının yolculuk hazırlığı yaparken ihtiyaç duyabileceği her türlü hac malzemelerini bünyesinde bulunduran bir firma olarak bilinmektedir. Samsun hac malzemeleri denildiğinde çağrışım yapan ilk isim Torun AVM, kurulduğu günden bu yana çeşitli alanlarda sunmuş olduğu hizmetleri ile sektörün öncü isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Üstelik yalnızca hac malzemeleri değil, Samsun umre hediyelikleri, mevlüt hediyelikleri ya da genel olarak dini hediyelikler konusunda da hizmet verebilmektedir. Özellikle de oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermesi, genellikle kaliteli ürünlerini piyasadaki en uygun fiyatlarla alıcılarına sunması gibi özellikleri, Torun AVM’nin tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Samsun’un pek çok farklı ilçesinde yaşamını sürdüren ve hac hazırlıkları içerisinde olan Müslümanlar, genellikle bu kutsal yolculukta ne gibi malzemelere ve eşyalara ihtiyaç duyacağını merak etmektedir. Asarcık hac malzemeleri de, Samsun’un Asarcık ilçesinde yaşayan hacı adayları tarafından araştırılan konulardan biridir.

Genel olarak hacı adayları için bu kutsal yolculukta ihtiyaç duyulabilecek bazı klasik malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemelerden bazıları haccın farzlarından ve gerekliliklerinden olurken, bazıları ise tamamen hacı adaylarına ibadetleri ve yolculuğu esnasında kolaylık sağlamak amacıyla temin edilmektedir. Örneğin; izar ve lifafe isimli iki parçadan meydana gelen ihram giysisi ile kokusuz ihram sabunu haccın farzlarından olurken, terlik, iç çamaşırı, tesbih, seccade, ayakkabı, ferace ve bu gibi malzemeler ise ziyaret esnasında yardımcı eşyalar olarak nitelendirilebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra Samsun hac hediyelikleri de birer hac malzemesi olarak ifade edilebilmektedir. Hacılar kutsal görevini yerine getirip yurduna döndüğü zaman kendisini ziyarete gelen yakınlarına çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Hurma, zemzem suyu, yüzük, zikirmatik, misvak ve bunun gibi çeşitli hediyelikler Samsun hac hediyelikleri olarak tercih edilebilirken, aynı zaman hac malzemesi olarak da satın alınabilmektedir.

Asarcık Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Asarcık hac malzemeleri alışverişi için en doğru adreslerden biri Torun AVM olarak gösterilebilmektedir. Torun hac malzemeleri Samsun’un pek çok ilçesinde ve hatta ülke genelinde kalitesi ve uygun fiyatlı oluşu ile meşhur olurken, günümüzde pek çok hacı adayı alışveriş için Torun AVM ya da firmanın internet sitesi olan torunhacmalzemeleri.com adresini tercih etmektedir. Üstelik Samsun umre hediyelikleri ya da Samsun dini hediyelik ürünler konusunda da en çok tercih edilen firma Torun AVM olarak bilinmektedir.

Samsun Dini Hediyelikler İçin Doğru Adres Torun AVM!

Gerek Samsun dini hediyelik ürünler, gerekse hac ve umre malzemeleri ile kaliteli bir hizmet sunan Torun AVM, bünyesinde yüzlerce farklı ürün bulundurmaktadır. Dolayısıyla hacılar, hacı adaylar, yakınlarına hediye almak isteyenler ya da mevlüt okutacak olanlar her türlü ihtiyacını Torun AVM üzerinden karşılayabilmektedir.

Samsun dini hediyelik ürünleri ile Samsun’da öncü isimlerden biri olmayı başaran Torun AVM, son yıllarda faaliyete geçirdiği torunhacmalzemeleri.com adresi üzerinden de hizmet verebilmektedir. Samsun mevlüt hediyelikleri ya da Samsun umre hediyeliklerini de bulabilmenin mümkün olduğu bu adres, müşterilerinin siparişlerini kısa sürede adresine teslim edilmesini sağlayabilmektedir. Ayrıca bu sayede yalnızca Samsun’a değil, tüm Türkiye’ye hitap edebilmektedir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.