torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

İhtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Samsun’daki tek Hac Alışveriş Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Bafra Hac Malzemeleri Alışverişi

İslam dininin şartlarından olan ve gerekli şartlara haiz olan Müslüman üzerine farz kılınan hac, yılın belirli zamanlarda Mekke, Medine ve Kabe-i Muazzama’nın ziyaret edilmesiyle yapılan bir ibadettir. Müslümanlar hac mevsimi olarak belirlenen Şevval, Zilkade ve Zilhicce ayının ilk 10 gününde kutsal toprakları ziyaret etmekte, Kabe-i Muazzama’yı tavaf etmekte ve Safa ile Merve tepesi arasında Sa’y etmektedir. Bu kutsal yolculukta hacı adaylarının yanında bulundurması gereken bazı malzemeler bulunmaktadır. İhram kıyafeti, kokusuz sabun ve bunun gibi eşyalar hac malzemeleri olarak ifade edilebilirken, hacı adayları bu gibi malzemeleri nereden satın alabileceğini merak etmektedir. Samsun hac malzemeleri alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Torun AVM önemli isimlerden biri olurken, günümüzde Samsun dışında Türkiye genelinden de pek çok hacı adayı torun AVM’yi tercih etmektedir.

Yaklaşık olarak 43 yıldır Samsun halkına hizmet vermekte olan Torun AVM, Samsun hac malzemeleri ve Samsun mevlüt hediyelikleri gibi konularda bir hayli zengin bir ürün alternatifi sunabilmektedir. Kurulduğu günden bu yana en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunan bu alışveriş merkezi, bu sayede her bütçeden müşterisine hitap edebilmektedir. Üstelik şimdilerde torunhacmalzemeleri.com adresi üzerinden de hizmet vermekte ve uygun fiyatlı ürünlerini ülkenin her bir noktasında hacı adayları ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Bafra hac malzemeleri, Samsun’un tüm ilçelerinde olduğu üzere Bafra’daki hacı adaylarının da merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bafra’da yaşayan ve hac vazifesini yerine getirmek için hazırlık yapan kişiler, yolculukta ve kutsal topraklarda lazım olacak malzemelerin neler olduğu konusunda araştırmalar yapabilmektedir.

Bafra hac malzemeleri konusunda birkaç örnek göstermek gerekirse; haccın gerekliliklerinden olan ihram kıyafeti, kokusu olmayan sabun ya da kişisel temizlik ürünleri, terlik, ayakkabı, babet, gizli cüzdan ve yedek iç çamaşırları, her hacı adayının yanında bulundurması gereken malzemelerdendir. Ayrıca Samsun hac hediyelikleri de yine hac malzemeleri olarak gösterilebilmektedir. Zira hac vazifesini tamamlayıp evine dönen hacılar, kendisini ziyaret eden yakınlarına zemzem suyu, hurma, tesbih, seccade, yüzük ve bu gibi hediye ile ikramda bulunmaktadır. Bu nedenle Samsun hac hediyelikleri de gerekli malzemelerdir.

Bafra Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Bafra hac malzemeleri alışverişini pek çok farklı mağazadan yapabilmek mümkün olurken, Torun AVM bu mağazalardan biridir. Üstelik en kaliteli ve uygun alışverişin doğru adresi olarak gösterilen Torun AVM, Torun hac malzemeleri ile Bafra’daki hacı adaylarının hem yolculuk esnasındaki hem de genel olarak hac ile alakalı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Torun AVM, Samsun’daki mağazasının yanı sıra internet üzerinden de hizmet verebilmektedir. Torunhacmalzemeleri.com sitesi aracılığı ile Bafra’da, Samsun’un diğer ilçelerinde ya da Türkiye’nin pek çok şehrindeki hacı adayları için de ürün temini sağlayan Torun AVM’de, Samsun mevlüt hediyelikleri bulabilmek de mümkündür. Bu hediyelikler aynı zamanda ziyarete gelen yakınlar için hac hediyelikleri olarak da sunulabilmektedir.

En Kaliteli Samsun Dini Hediyelik Ürünleri Torun AVM’de Bulabilirsiniz!

Torun AVM, genel olarak Samsun dini hediyelik ürünleri ve sunduğu hizmetleri ile sektörde öncü isimlerden biri olmayı başaran bir markadır. Günümüzde hemen hemen her hacı adayı hac vazifesi için ihtiyacı olan çeşitli eşyaları ve Samsun umre hediyeliklerini Torun AVM bünyesinde bulabilirken, şimdilerde torunhacmalzemeleri.com üzerinden de temin edebilmektedir.

İnternet sitesi sayesinde Samsun dışındaki müşterilerinin de ihtiyaçlarını karşılamayı, birbirinden kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ulaştırabilmeyi amaçlayan Torun AVM, müşterisinin talebi doğrultusunda toptan satış da gerçekleştirebilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan Samsun umre hediyelikleri ya da Samsun dini hediyelik ürünleri için Torun AVM’yi ya da torunhacmalzemeleri.com adresini ziyaret ederek güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.