Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.
torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Canik Hac Malzemeleri Alışverişi

Müslümanlar indinde önemli bir yere sahip olan hac ibadeti, aynı zamanda İslam dininin şartlarından biridir. Şartlara haiz olan her Müslüman inin ömründe bir kez olsun haccetmek farz kılınmıştır. Bu nedenle de Müslümanlar her yıl Şevval ve Zilkade ayları ile Zilhicce ayının ilk 10 gününde Mekke ve Medine’yi ziyaret etmektedir. Kabe-i Muazzama’yı tavaf eden, Saf’a ile Merve tepesi arasında sa’y eden ve diğer pek çok ibadetini yerine getiren hacılar üzerine farz olan bu görevi de yerine getirmiş olmaktadır. Ömründe ilk defa hacca gidecek olan Müslümanlar yanında ne gibi malzemeler bulundurması gerektiğini merak ederken, bazı malzemeler haccın gereklilikleri olarak, bazıları ise kişisel eşyalar olarak alınabilmektedir. Samsun hac malzemeleri de hacı adaylarının önemli konuları arasında yer alırken, Torun AVM bu anlamda Samsunlu hacı adayları için yardımcı olabilmektedir.

Samsun hac malzemeleri ya da Samsun dini hediyelik ürünler konusunda tercih edilen ilk mağazalardan Torun AVM, hacılar için bu kutsal yolculuk gerekli olan ihram kıyafetlerinden kokusu olmayan sabunlara, yedek çamaşırlardan terlik ve ayakkabılara varana kadar her türlü hac malzemesini bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca hacıların memleketine döndüğünde yakınlarına ikram edebilmesi için zemzem suyu, hurma, seccade, tesbih, yüzük, zikirmatik ve bu gibi Samsun hac hediyeliklerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Canik hac malzemeleri, tıpkı diğer ilçelerde ya da şehirlerde olduğu gibi Canik ilçesindeki hacı adaylarının da gündeminde yer alan konulardan biridir. Samsun’un Canik ilçesinde hac hazırlığı yapan Müslümanlar, kutsal topraklarda ne gibi eşyalara ihtiyaç olacağını ve bu eşyaları nereden temin edebileceğini araştırmaktadır.

Canik hac malzemeleri genellikle ihram giysisi, terlik, babet, kokusuz sabun, tıraş malzemeleri ve bu gibi malzemelerden meydana gelebilmektedir. Bu malzemeler aynı zamanda yalnızca Canikli haça adaylarının değil, hemen hemen her Müslümanın kutsal topraklarda yanında bulundurması gereken malzemelerdir. Ayrıca hacıların döndüklerinde yakınlarına sunacakları ikramlıklar ve Samsun hac hediyelikleri de yine hac malzemeleri arasında yer almaktadır.

Canik Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Canik hac malzemeleri alışverişi yapabilecek en ideal mağazalardan biri de Torun AVM olarak bilinmektedir. Torun hac malzemeleri sektörün en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri olmasıyla bilinirken, aynı zamanda mağazanın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı alışveriş imkanı da pek çok hacı adayı tarafından tercih edilebilmektedir.

Öte yandan Torun AVM, hac malzemelerinin yanı sıra daha farklı kategorilerde de yüzlerce farklı ürünü sunabilmektedir. Örneğin; hac vazifesinde olduğu üzere umre vazifesinde de Samsun umre hediyelikleri ya da mevlüt okutmak isteyenler için Samsun mevlüt hediyelikleri alışverişi için de öncelikli isimlerden biridir.

Samsun Umre Hediyeliklerini de Torun AVM’de Bulabilirsiniz!

Samsun dini hediyelik alanında oldukça uzun zamandır faaliyet göstermekte olan Torun AVM, bünyesinde birbirinden farklı ürünlere yer veren ve bir hayli zengin bir ürün yelpazesi ile hizmet veren bir mağaza olarak bilinmektedir. Hac, umre ve mevlüt hazırlığı yapanlar ya da sevdiklerine çeşitli hediyeler almak isteyenlerin he bütçesine hem de zevklerine hitap edebilecek onlarca ürünü bulduğu Torun AVM, Samsun dibi hediyelik ürünler konusunda Türkiye’de sayılı mağazalardan biridir.

Son zamanlarda torunhacmalzemeleri.com üzerinden de faaliyet göstermekte olan bu firma, Samsun umre hediyelikleri, mevlüt ikramlıkları ya da genel olarak dini hediyelik ürünlerini en uygun koşullarda alıcılarına sunabilmektedir. Üstelik bu internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ürünlerin kısa sürede alıcının adresine gönderimi sağlanabilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan hac malzemeleri, umre ve mevlüt hediyelikleri için Torun AVM ya da torunhacmalzemeleri.com adresini tercih edebilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden istifade edebilirsiniz.

Mağazamızdan Fotoğraflar