torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

roulette222nl.com

Çarşamba Hac Malzemeleri Alışverişi

Müslümanların yerine getirmekle mükellef olduğu farz ibadetlerden hac, İslam’ın beş şartından biridir. Maddi açıdan durumu müsait olan her Müslüman üzerine hayatı boyunca bir kez olsun haccetmek farz kılınmıştır. Bu farzı yerine getirmek için her yıl binlerce Müslüman hac mevsiminde Mekke, Medine ve Kabe-i Muazzama’yı ziyaret etmektedir. Müslümanların bu vazifesini yerine getirirken yanında bulundurması gereken bazı malzemeler mevcuttur ki; bunlardan bazıları zaruri olarak, bazıları ise ibadetlere yardımcı olmak amacıyla kullanılmaktadır. Samsun hac malzemeleri de Samsun’dan hacca gidecek olan hacı adayları tarafından araştırılmaktadır.

Torun AVM, Samsun hac malzemeleri konusunda uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan bir kuruluş olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden beri Samsunlu müşterileri için kaliteli bir hizmet sunan Torun AVM, bünyesindeki yüzlerce farklı ürünü en uygun koşullarda alıcıları ile buluşturmaktadır. Üstelik hac malzemelerinin yanı sıra Samsun mevlüt hediyelikleri, umre malzemeleri ve hediyelikleri gibi alanlarda da ürün tedariki sağlayabilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Çarşamba hac malzemeleri, Samsun’un Çarşamba ilçesinde yaşamını sürdüren ve hac hazırlıkları içerisinde olan Müslümanların merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Samsun’un diğer pek çok kazasında olduğu üzere Çarşamba’da da pek çok hacı adayı, hacca giderken yanında ne gibi eşyalar ve malzemeler bulundurması gerektiği konusunda araştırmalar yapmaktadır. Çarşamba hac malzemeleri de dünya üzerindeki her bir hacı adayı ile hemen hemen aynı olurken, ihram kıyafeti, ibadetlere ve ihrama uygun terlikler, iç çamaşırları, kişisel temizlik ürünleri, kokusuz sabunlar, tıraş takımları, tülbentler, feraceler ve bu gibi eşyalar, Çarşamba hac malzemeleri arasında yer almaktadır. Hac yolculuğunda ihtiyaç duyulan bu malzemelerden bazıları haccın farzlarından olan ihramın gerekliliklerindendir. Bazıları ise hac yolculuğunda hacı adaylarının kişisel ihtiyaçları ve ibadetlerde yardımcı olacak malzemelerdir.

Öte yandan Samsun umre hediyelikleri ve hac hediyelikleri de yine Çarşamba hac malzemeleri arasında yer almaktadır.

Çarşamba Hac Malzemeleri Nereden Alınır?

Çarşamba’da hac hazırlığı yapan hacı adayları, ihtiyacı olan bu gibi malzemeleri nereden alabileceğini, hac alışverişini nereden yapabileceğini de araştırmaktadır. Torun AVM Samsun genelinde olduğu üzere Çarşamba ilçesinde de hac malzemeleri alışverişi yapılabilecek ideal mağazalardan biridir.

Torun hac malzemeleri bir hayli kaliteli olması ve piyasadaki fiyatlarından daha uygun olması sebebiyle tercih edilmektedir. Torunhacmalzemeleri.com internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilme imkanı sunan Torun AVM, bu sayede mağazaya gitme imkanı olmayan Çarşamba’daki hacı adaylarına da kolay yoldan hizmet sunabilmekte, ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde müşterisinin adresine teslim edebilmektedir. Üstelik Torun AVM bünyesinde bulunabilecek ürünler yalnızca hac malzemeleri ile sınırlı kalmazken, Samsun umre hediyelikleri, Samsun hac hediyelikleri ya da çeşitli dini ürünler de yine bu firma tarafından alıcılarına sunulmaktadır.

En Uygun Dini Hediyelikleri Torun AVM’de Bulabilirsiniz!

Torun AVM, yaklaşık olarak 43 yıldır kent halkına hem Samsun dini hediyelik, hem de umre, hac ya da mevlüt hediyelikleri ve ihtiyaçları üzerine hizmet veren bir firma olarak bilinmektedir. Samsun’un İlkadım ilçesinde yer alan mağazasının yanı sıra son zamanlarda internet sitesi üzerinden de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Torunhacmalzemeleri.com üzerinden de Samsun hac hediyelikleri, hac malzemeleri ve bunun gibi daha yüzlerce farklı ürünü güvenli bir şekilde sarın alan hacı adayları, aynı zamanda mevlüt okutmak istediklerinde ya da yakınlarına hediye almayı düşündüklerinde de yine torunhacmalzemeleri.com üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Torun AVM, internet üzerinden satışını gerçekleştirdiği ürünlerini 1 ila 3 iş günü içerisinde müşterisinin adresine teslim edebilirken, aynı zamanda ürünlerinde talebe göre toptan ya da perakende satış da gerçekleştirebilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan Samsun dini hediyelik ya da Samsun hac hediyelikleri gibi ürünler konusunda gönül rahatlığı ile Torun AVM’yi tercih edebilir, en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar