İlkadım Hac Malzemeleri Alışverişi  

Hac, Müslümanlar üzerine farz kılınan kutsal görevlerden ve ibadetlerden biri olarak bilinmektedir. İslam dininin beş şartından biri olan hac, maddi imkanları müsait olan ve hacca gitmesine mani bir durumu olmayan Müslümanlar üzerinde ömründe bir kere farzdır. Müslümanlar bu kutsal vazife için yola çıkmadan önce, haccın gerekliliklerini yerine getirebilmeleri için bazı yardımcı eşyalara ihtiyaç duyabilmektedir. Hac malzemeleri olarak adlandırılan bu yardımcı malzemelere birkaç örnek göstermek gerekirse; ihram giysisi, temizlik için kokusuz sabun, tavaf yaparken rahat edebilmek adına terlik ya da babet, yedek iç çamaşırları ve bunun gibi ürünler, hac malzemeleri olarak bilinmektedir. Torun AVM bu anlamda hacca gitmek için hazırlık yapan Müslümanlara büyük kolaylık sağlarken, tüm bu ihtiyaçları tek bir noktadan satın alabilme imkanı sunmaktadır.

Torun AVM, Samsun dini hediyelik, umre ve hac malzemeleri ya da mevlüt hediyelikleri satışı gerçekleştiren bir mağaza olarak bilinmektedir. Samsunlu hacılara ve hacı adaylarına ya da evinde mevlüt okutmak isteyenlere oldukça avantajlı ürünler sunan Torun AVM, neredeyse yarım asırdır bu alanda hizmet vermektedir. Mağazasının yanı sıra son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber online mağazası üzerinde de hizmet sunan bu alışveriş merkezi, torunhacmalzemeleri.com adresi üzerinden Samsun umre hediyeliklerinden hac malzemelerine varana kadar her türlü ürünü alıcısına sunabilmektedir. Üstelik bu sayede müşterilerine güvenli ve zahmetsiz bir alışveriş keyfi yaşatabilmekte, internet sitesi üzerinden satın alınan ürünleri kısa sürede adrese ulaştırabilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Samsun’un merkez ilçesi olan İlkadım hac malzemeleri, burada yaşamını sürdüren hacıların ve hacı adaylarının merak ettiği, araştırmalarda bulunduğu konulardan biridir. Torun AVM, İlkadım’da yer alan mağazası aracılığı ile uzun yıllardır Samsunlu hacılar ya da mevlüt okutmak isteyen Müslümanlar için yüzlerce farklı ürünü ile hizmet verdiğinden, kentin öncü firmalarından biri olarak tanınmaktadır. Bu nedenle de Samsun hac malzemeleri ya da Samsun dini hediyelik denildiğinde akla ilk gelen isimlerdendir.

İlkadım hac malzemelerinden bahsetmek gerekirse, bu semtte yaşayan hacı adaylarının ihtiyacı olan en önemli hac malzemeleri; izar ve lifafeden meydana gele iki parçalı ihram, ihramın şartlarına uygun olan kokusuz sabun ya da temizlik ürünü, yolculuk esnasında rahat edebilmek için terlik ya da babet, sıcaklarda bunaltmayacak feraceler, tülbent, iç çamaşırı ya da bu gibi eşyalar olarak örneklendirilebilmektedir.

İlkadım Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

İlkadım hac malzemeleri alışverişi yapabilecek pek çok farklı adres gösterebilmek mümkün olurken, en çok tercih edilen adreslerden biri Torun AVM’dir. Yılların tecrübesi ile birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan Torun AVM, Torun hac malzemeleri ile yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir.

Birbirinden Kaliteli Mevlüt Hediyelikleri ve Umre Malzemeleri de Torun AVM’de!

Torun AVM, Samsun hac malzemelerinin yanı sıra Samsun hac hediyelikleri, umre hediyelikleri ve mevlüt hediyelikleri ile de hizmet veren bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana bünyesinde yüzlerce farklı alternatif ürün bulunduran ve her müşterisinin zevklerine ya da bütçesine uygun ürünler sunan Torun AVM, müşterisinin talebi üzerine set halinde, toplu bir şekilde ya da tekli olarak ürün satışı gerçekleştirebilmektedir. Genellikle Samsun mevlüt hediyelikleri ya da hac ve umre hediyelikleri konusunda sunulan bu avantajlı alışveriş imkanından, aynı zamanda torunhacmalzemeleri.com üzerinden de faydalanabilmek mümkündür.

Torunhacmalzemeleri.com, Torun AVM bünyesinde faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesi olarak bilinirken, Samsun hac hediyelikleri ya da Samsun umre hediyelikleri gibi alanlarda faaliyet gösterebilmektedir. Üstelik müşterilerine zahmetsiz bir alışveriş imkanı tanımakta, satın alınan ürünleri 1 ila 3 iş günü içerisinde adresine teslim edebilmektedir.

Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.
torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar