torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

İhtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Samsun’daki tek Hac Alışveriş Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Ordu Hac Malzemeleri Alışverişi

İslam dini indinde önemli bir yere sahip olan ve bu dinin beş şartından biri olan haccetmek, Müslümanlar üzerine farz kılınmış bir ibadettir. Buna göre hac şartlarına haiz olan her Müslüman, ömrü boyunca bir defa hacca gitmekle mükelleftir. Bu nedenle de her yıl yüz binlerce Müslüman bu vazifesini yerine getirmek için Mekke ve Medine’ye giderek Kabe’yi tavaf etmekte, Safa ile Merve Tepeleri arasında sa’y etmekte ve diğer ibadetlerini gerçekleştirmektedir. İlk kez hacca gidecek olan Müslümanlarsa yanında ne gibi eşyalar bulundurması gerektiğini, hangi malzemelere ihtiyaç duyabileceğini araştırmaktadır. Samsun hac malzemeleri de bu konuda Samsunlu hacı adaylarının araştırdığı konulardan olurken, Torun AVM bu doğrultuda Samsun ve çere illerdeki hacı adaylarına yardımcı olabilmektedir.

Torun AVM, Samsun hac hediyelikleri ve dini hediyelikler alanında hizmet vermekte olan bir markadır. Bünyesinde her kesime hitap edebilecek ürünler bulunduran Torun AVM, yalnızca Samsun’daki müşterileri için değil, aynı zamanda Ordu’da yaşamını sürdüren hacı adayları için de hizmet verebilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Ordu hac malzemeleri, Ordu’da yaşamını sürdüren ve hac mevsiminde kutsal vazifesin yerine getirmek üzere hazırlık yapan hacı adaylarının merak ettiği konulardan biridir. Ordulu hacı adayları ilk defa hacca gidecekleri zaman gerek yolculuk esnasında, gerekse kutsal topraklarda ne gibi malzemelere ihtiyacı olacağını merak etmekte ve bunun araştırmasını yapmaktadır. Ordu hac malzemelerinden bazıları hacı adayları için zaruri bir ihtiyaç olurken, bazıları ise kişisel bir ihtiyaç olarak değerlendirilebilmektedir.

Genel olarak hac malzemelerine birkaç örnek göstermek gerekirse; izar ve lifafe isimli iki parça kumaştan meydana gelen ihram, ihramın şartlarına uygun olan kokusuz bir sabun ve kişisel temizlik ürünleri, tıraş malzemeleri, iç çamaşırları, çoraplar, terlik, babet, ayakkabı, ferace, tülbent ya da bu gibi eşyalar, hac malzemelerine birer örnek olarak gösterilebilmektedir. Öte yandan Samsun hac hediyelikleri ya da Ordu’da yaşayan hacı adayları için hac hediyelikleri de yine bu malzemeler arasında yer almaktadır.

Ordu Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Ordu hac malzemeleri alışverişi yapılabilecek birçok mağaza bulunurken, Torun AVM’de bu mağazalar arasında yer almaktadır. Torun AVM her ne kadar Samsun’da mağazası olan bir kuruluş olsa da, Ordu’dan gelen hacı adaylarına da avantajlı bir alışveriş imkanı sunabilmektedir. Aynı zamanda son dönemlerde faaliyete geçen torunhacmalzemeleri.com sitesi üzerinden de Ordu gibi daha pek çok farklı şehirdeki müşterilerine hitap edebilen bu alışveriş merkezi, bünyesindeki birbirinden kaliteli hac malzemelerini ve Samsun umre hediyeliklerini alıcılarına sunabilmektedir. Torun hac malzemeleri sektörde hem kalitesi, hem de uygun fiyatlı oluşu ile tercih edilmektedir.

Birbirinden Kaliteli Umre Hediyelikleri Torun AVM’de!

Samsun umre hediyelikleri, Samsun dini hediyeli ürünler ve hac malzemeleri gibi alanlarda sektörün öncü isimlerinden biri olarak tanınan Torun AVM, bu gibi alanlarsa sunmuş olduğu yüzlerce farklı ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir.

Samsun hac hediyelikleri ya da umre hediyeliklerinin yanı sıra Samsun mevlüt hediyelikleri denildiğinde de ilk tercih edilenlerden olan bu alışveriş merkezi, mağazasının yanında internet sitesi ile de daha geniş kitlelere hitap edebilmektedir. Seccadeler, takkeler, yüzükler, özel yapım tesbihler, namaz tesbihleri, zemzem suyu, hurma, hadis-i şerif ve Yasin-i Şerif cüzleri ve bunun gibi daha pek çok ürünü bünyesinde barındıran Torun AVM ve torunhacmalzemeleri.com, müşterinin talebi doğrultusunda bu ürünlerin toptan satışını da yapabilmektedir. Ayrıca isteğe göre hediye setleri de hazırlayabilmekte, müşterisinin yüzde 100 memnuniyet içerisinde alışverişini tamamlamasını sağlayabilmektedir.

Sizlerde her türlü Samsun dini hediyelik ürünler için torunhacmalzemeleri.com ve Torun AVM’yi ziyaret edebilir, Ordu gibi farklı şehirlerden de güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.