Salıpazarı Hac Malzemeleri Alışverişi  

İslam’ın beş şartından biri olan hac, yılın belirli dönemlerinde Mekke, Medine ve Kabe-i Muazzama’nın ziyaret edilerek yapılan bir ibadettir. Şartlara haiz olan her Müslümanın ömründe bir kere yerine getirmesi farz olan bu ibadet, yalnızca Şevval ve Zilkade ayları ile Zilhicce ayının ilk 10 gününde yapılabilmektedir. Müslümanların bu kutsal yolculukta kendisine yardımcı olacak, ihramın ve haccın farzlarına riayet edebileceği bazı malzemeleri yanında bulundurması gerekmektedir. Hac malzemeleri olarak bilinen bu malzemeler ihram giysisi, kokusuz sabun ya da şampuan, terlik, seccade ve bu gibi eşyalar olarak örneklendirilebilmektedir. Günümüzde pek çok hacı adayı yolculuk öncesi hazırlıklarında bu gibi malzemeleri temin ederken, Torun AVM bu anlamda hacı adaylarına önemli bir kolaylık sağlayabilmektedir. Hac hazırlığı içerisinde olan her Müslüman, ihtiyaç duyduğu her türlü Samsun hac malzemeleri ile Samsun hac hediyeliklerini Torun AVM üzerinden temin edebilmektedir.

Torun AVM, Samsun’un en eski ve köklü firmalarından biri olarak tanınmaktadır. Uzun yıllardır kent halkına Samsun dini hediyelik, hac ve umre malzemeleri ya da mevlüt hediyelikleri gibi alanlarda hizmet veren Torun AVM, kentte en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise birbirinden muhteşem, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşterilerine sunuyor olmasıdır. Bu sayede büyük ölçüde müşteri memnuniyeti sağlayabilen bu firma, Samsun dini hediyelik ürünler konusunda da öncü isimlerden biridir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Samsun’un hemen hemen her ilçesinde hac vazifesi için yolculuk hazırlığı yapan Müslümanlar, hac malzemelerinin ne olduğunu merak etmektedir. Salıpazarı’nda yaşayan hacı adayları da bu doğrultuda Salıpazarı hac malzemeleri hakkında araştırmalar yaparken, yanında ne gibi malzemeler bulundurması gerektiğini öğrenmeye çalışmaktadır.

Salıpazarı hac malzemeleri, tıpkı Samsun hac malzemeleri gibi iki parçalı ihram giysisi, terlik, ayakkabı, kadınlar için tesettüre uygun ihram kıyafetleri, tülbent, ferace, kokusuz ihram sabunları, yedek iç çamaşırları ve bunun gibi malzemeler olarak örneklendirilebilmektedir. Bu malzemelerden bazıları haccın yerine getirilebilmesi için zaruri olurken, bazıları ise hacı adaylarına kolaylık sağlamak amacıyla yolculuk esnasında ve kutsal topraklarda yanında bulundurulmalıdır.

Salıpazarı Hac Malzemesi Alışverişi Nereden Yapılır?

Salıpazarı hac malzemesi alışverişi için Samsun’da faaliyet gösteren pek çok farklı mağaza bulunmaktadır. Torun AVM’de bu mağazalardan biri olarak bilinirken, Torun hac malzemeleri kentte en çok tercih edilen malzemeler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise ürünlerin oldukça kaliteli olması, haccın gerekliliklerine uygun olması ve fiyat bakımında da her bütçeye hitap ediyor olmasıdır. Bu nedenle günümüzde pek çok Salıpazarı hacı adayı, gerek hac malzemeleri, gerekse Samsun hac hediyelikleri için Torun AVM ya da torunhalmalzemeleri.com sitesini tercih etmektedir.

Samsun Dini Hediyelik Ürünler Torun AVM’de Bulabilirsiniz!

Torun AVM, kentte hac hediyelikleri ya da malzemelerinin yanı sıra Samsun mevlüt hediyelikleri ya da umre hediyelikleri ile de hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Yaklaşık olarak 43 yıldır hizmet veren Torun AVM, son yıllarda internet kullanımının artması ile beraber torunhacmalzemeleri.com sitesini de aktif hale getirmiş, Samsun umre hediyelikleri, hac malzemeleri ya da çeşitli dini hediyelik ürünleri bu site üzerinden de alıcılarına sunmuştur.

Torun AVM ve torunhacmalzemeleri.com Samsun umre hediyelikleri, umre ve hac malzemeleri gibi pek çok alanda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunabilmektedir. Üstelik Salıpazarı gibi farklı ilçelerde ve hatta farklı şehirlerde yaşayan müşterileri için de internet sitesi aracılığı ile ürün tedariki sağlayan Torun AVM, torunhacmalzemeleri.com sitesi üzerinden almış olduğu tüm siparişlerini kısa sürede adrese teslim edebilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan her türlü dini hediyelik ürün ve eşya için Torun AVM’yi ya da torunhacmalzemeleri.com adresini ziyaret ederek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün hizmeti alabilirsiniz.

Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.
torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar