roulette222

Samsun Hac Malzemeleri Alışverişi

Günümüzde pek çok Müslüman kadın ve erkek, ömründe bir kez olarak üzerine farz olan hac vazifesini yerine getirmek üzere kutsal toprakları ziyaret etmektedir. Haccın tam anlamıyla gerçekleştirilebilmesi, farzların yerine getirilebilmesi için de ihrama uygun bazı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Hac malzemeleri olarak ifade edilen bu eşyalar ihram sabunundan dikişsiz ihram elbisesine, terliklerden iç çamaşırlarına kadar çeşitli eşyalar olurken, aynı zamanda hac dönüşünde yakınlara ikram edilecek olan hediyelikler de bu malzemeler arasında yer almaktadır. Torun AVM bu anlamda gerek Samsun’daki müşterileri için oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunarken, aynı zamanda birbirinden güzel Samsun dini hediyelik, hac ve umre malzemeleri ya da mevlüt hediyelikleri de yine Torun AVM bünyesinde bulunabilmektedir.

Samsun hac hediyelikleri konusunda en sık tercih edilen isimlerden Torun AVM, merkez ilçesindeki mağazasının yanı sıra internet üzerinden de hizmet verebilmektedir. Özellikle de uzak mesafelerde olan ve hatta şehir dışındaki müşterileri için de oldukça özel hediyelikleri ya da hac malzemelerini sunan Torun AVM, torunhacmalzemeleri.com üzerinden hizmet verebilmektedir. Bu sayede hacı adayları ihtiyaç duyduğu tüm malzemeler için bu e-ticaret sitesi üzerinden güvenli bir alışveriş yapabilirken, herhangi bir yol ya da yük zahmetine girmeden siparişlerinin kısa sürede adresine teslim edilmesini de sağlayabilmektedir.

Hac Nedir?

Hac, İslam’ın beş şartından biridir. Maddi ve manevi imkanları müsait olan her Müslüman için ömründe bir kez haccetmesi farz kılınmıştır. Hicri aylardan Şevval ve Zilkade ayı ile Zilhicce’nin ilk 10 gününde haccın farzlarını yerine getirerek Mekke ve Medine gibi Peygamber efendimizin yaşadığı, ayak bastığı toprakları ziyaret eden ve buralarda ibadetlerini, vazifelerini tamamlayan Müslümanlar haccetmiş olmaktadır.

Hacca Giderken Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyulmaktadır?

Hacca giderken Müslümanların yanında bulundurması gereken bazı ihtiyaçları bulunmaktadır. Örneğin; ihram giysisi, kokusuz ihram sabunu, tıraş takımları, terlik, ayakkabı, babet, çorap ve bu gibi eşyalar hac malzemeleri olarak gösterilebilmektedir.

Samsun hac malzemeleri denildiğinde pek çok Müslümanın aklına gelen ilk isim Torun AVM olarak bilinmektedir. Bu alanda neredeyse yarım asırdır Samsun halkına ve hacılarına hizmet veren Torun ABVM, aynı zamanda Samsun mevlüt hediyelikleri olarak da tercih edilen bir isimdir.

Samsun Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Samsun’da hacca gitmek için hazırlık yağan pek çok hacı adayı, yolculuk esnasında ihtiyaç duyacağı malzemeler ve hatta ziyaret sonrasında evine gelen misafirlerine sunacağı ikramlıklar konusunda nereden alışveriş yapabileceğini merak etmekte ve araştırmaktadır. Samsun’da dini hediyelikler ve hac malzemeleri satışı gerçekleştiren pek çok farklı firma bulabilmek mümkün olurken, Torun hac malzemeleri öncü isimlerden biri olarak değerlendirilmektedir.

Samsun dini hediyelik konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermekte olan Torun AVM, hac malzemeleri, Samsun umre hediyelikleri ve malzemeleri ya da mevlüt hediyelikleri gibi alanlarda yüzlerce farklı ürününü alıcısına sunmaktadır. Üstelik Samsun hac malzemeleri açısından da oldukça kaliteli ürünler sunan Torun AVM, aynı zamanda piyasaya kıyasla ürün fiyatlarının uygun olmasıyla dikkat çekmektedir.

Samsun’da hacca gidecek olan hacı adaylarının yanı sıra umre ziyareti yapacak olan müşterileri için de faaliyet gösteren Torun AVM, gerek mağazası, gerekse torunhacmalzemeleri.com sitesi üzerinden de hizmet verebilmektedir. Samsun umre hediyelikleri olarak torunhacmalzemeleri.com üzerinden çeşitli hediyelik setler, tesbihler, hurma, zemzem suyu, yüzük, takı ve bunun gibi daha pek çok ürün bulabilmek mümkündür.

Samsun umre hediyelikleri, hac malzemeleri ya da mevlüt hediyeliklerine ihtiyacı olan pek çok kişi, ihtiyacı olan ya da zevklerine hitap eden her türlü ürünü Torun AVM bünyesinde bulabilmektedir. Üstelik mağazaya gitmeye gerek olmadan online olarak torunhacmalzemeleri.com üzerinden de alışveriş yapılabilmektedir.

Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.
torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar