Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.

Sinop Hac Malzemeleri Alışverişi  

Hac, Müslümanların ömründe bir kere yerine getirmesi farz olan bir ibadettir. İslam dininin şartları arasında da yer alan hac vazifesi, her yıl Şevval ve Zilkade ayları ile Zilhicce ayının ilk 10 gününde yerine getirilmektedir. Bu günlerde hacı adayları Mekke ve Medine’ye giderek Kabe’yi tavaf etmekte, Merve ve Safa tepeleri arasında say etmekte ve diğer hac ibadetlerini yerine getirmektedir. Hac ibadeti üzerinden farz olan ve ilk kez hacca gidecek olan Müslümanlarsa yolculuk için hazırlıklarını tamamlamaktadır. Genellikle bu gibi durumlarda hacı adayları Samsun hac malzemeleri ya da genel olarak yolculuk için gerekli olan malzemeler konusunda araştırmak yapmakta ve bunları temin etmeye çalışmaktadır. Bu hususta Torun AVM en sık tercih edilen mağazalardan olurken, bünyesindeki pek çok farklı ve kaliteli hac malzemeleri Türkiye’nin her bir ilindeki hacı adayına yardımcı olabilmektedir.

Torun AVM, Samsun’da hac malzemeleri, Samsun hac hediyelikleri ya da dini hediyelik ürünler konusunda hizmet veren bir mağaza olarak tanınmaktadır. Sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Torun AVM, yalnızca Samsun için değil, Sinop ve bunun gibi daha pek çok ile de hac malzemeleri satışı gerçekleştirebilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Sinop hac malzemeleri Sinop’ta hac hazırlığı yapan Müslümanlar içi önem teşkil eden hususlardan biridir. Kent genelinde hac yolculuğu için hazırlanan hacı adayları, bu kutsal görev için kendisine lazım olabilecek malzemelerin neler olduğunu merak etmekte ve araştırmalar yapmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi Sinop hac malzemeleri de ihram kıyafetinden tıraş takımlarına, kişisel temizlik ürünlerinden yedek kıyafetlere varana kadar değişiklik gösterebilmektedir.

Bunların yanı sıra hacdan gelen hacıların yakınlarına sunacağı hediyelikler ve ikramlar da hac malzemeleri arasında yer almaktadır. Örneğin; Müslümanlar indinde kutsal kabul edilen zemzem suyu, her derde deva olan hurma, esans, yüzük, seccade, takke, tesbih, incili takılar ve bunun gibi daha pek çok ikram ve hediyelikler Samsun hac hediyelikleri olarak gösterilebilmekte ve hacı adaylarının ihtiyaçları arasında yer almaktadır.

Sinop Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Sinop hac malzemeleri alışverişinin nerelerden yapılabileceği de yine bu kentte yaşayan hacı adayları için merak konusudur. Sinop’ta bu alanda hizmet veren pek fazla mağaza bulunamadığından, bu durum hacı adayları için önem teşkil etmektedir.

Torun AVM Samsun’un yanı sıra yakın illerden olan Sinop’tan gelen hacı adaylarına da en kaliteli Torun hac malzemeleri uygun koşullarda sunabilmektedir. Üstelik hacı adaylarına torunhacmalzemeleri.com üzerinden de Samsun’a gitmeye gerek olmadan bulunduğu yerden sipariş verebilme imkanı sunan Torun AVM, sipariş edilen tüm hac malzemelerini, hac hediyeliklerini ve hatta Samsun mevlüt hediyelikleri ürünlerini de kısa sürede adresine teslim edebilmektedir.

En Kaliteli Hac ve Umre Hediyelikleri de Torun AVM’de!

Torun AVM, Samsun’da uzun yıllardır sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başaran bir markadır. Bünyesinde hac malzemelerinden Samsun umre hediyeliklerine ve bunun gibi çeşitli Samsun dini hediyelik ürünlerine varana kadar binlerce ürün bulunduran Torun AVM, hem kaliteli hem de fiyat bakımından uygun ürünleri toptan ve perakende olarak sunabilmektedir. Bu nedenle de sektörde sıklıkla tercih edilen isim olarak bilinmektedir.

Hac ve umre hazırlığı yapan Müslümanlar kutsal topraklardan döndüklerine yakınlarına sunabilecekleri hediyelikleri nereden temin edebileceğini araştırmaktadır. Samsun umre hediyelikleri konusunda ciddi birime kazanan Torun AVM, alışveriş için tercih edilebilecek ideal mağazalardan biridir. Mağazaya gitmeye gerek olmadan torunhacmalzemeleri.com üzerinden de güvenli bir alışveriş yapabilmek mümkün olurken, aynı zamanda toptan ya da perakende alışveriş de yapılabilmektedir.

Sizlerde her türlü Samsun dini hediyelik ürünleri en uygun koşullarda satın alabilmek için ülkenin her bir köşesinden Torun AVM ve torunhacmalzemeleri.com adreslerini tercih edebilirsiniz.

torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

İhtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz Samsun’daki tek Hac Alışveriş Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.