Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.

Tekkeköy Hac Malzemeleri Alışverişi

Müslümanların yerine getirmekle mükellef olduğu ibadetlerinden olan hac, İslam’ın şartlarından biri olmasıyla da bilinmektedir. Günümüzde hac şartlarına haiz olan pek çok Müslüman, her yıl hac mevsimi yaklaştığında yolculuk hazırlıklarına başlamaktadır. Müslümanların bu farz ibadetini yerine getirirken yanında bulundurması gereken bazı malzemeler bulunurken, bunların bazıları farzı yerine getirmek için, bazıları ise ibadetlere kolaylık sağlamak için gereklidir. Hac malzemeleri olarak isimlendirilen bu malzemeler ise ihram kıyafetinden kokusuz sabuna, yedek iç çamaşırlarından ferace ve tülbentlere kadar değişiklik gösterebilmektedir. Samsun hac malzemeleri konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan Torun AVM, kent genelindeki hacı adaylarına ihtiyacı olan her türlü eşyayı uygun koşullarda temin edebilmektedir. Üstelik bu hizmeti artık tüm Türkiye’ye de ulaştırabilmektedir.

Samsun’da yaklaşık olarak 43 yıldır Samsun dini hediyelik ve hac malzemeleri gibi alanlarda hizmet vermekte olan Torun AVM, bünyesinde birbirinden farklı yüzlerce ürün bulundurmaktadır. Yalnıza Samsun hac malzemelerini değil, aynı zamanda Samsun umre hediyelikleri ya da mevlüt hediyeliklerini de sunan bu alışveriş merkezi, hem ürünlerinin kalitesi, hem de fiyatlarının diğer pek çok firmaya kıyasla daha uygun olması ile dikkat çekmektedir. Dolayısıyla gerek Samsun’da gerekse ülke genelinde sıklıkla tercih edilebilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Tekkeköy hac malzemeleri, Samsun’un Tekkeköy ilçesinde hacca gitmeyi planlayan Müslümanlar tarafından araştırılmaktadır. Özellikle de hac yolculuğu ve kutsal topraklardaki ibadetler konusunda ne gibi eşyalara ihtiyaç duyulacağını merak eden hacı adayları, bu konu üzerine araştırmalarda bulunmaktadır. Hacıların yolculuğunda ve hac vazifesini yerine getirirken ihtiyaç duyacağı Tekkeköy hac malzemeleri; iki parça kumaştan oluşan beyaz renkli ihram, ihramın şartlarına uygun olan sabun ve kişisel temizlik ürünleri, çorap, terlik, tülbent, namaz örtüsü, seccade, yedek iç çamaşırları ve bu gibi eşyalar olarak gösterilebilmektedir.

Tekkeköy’deki hacı adayları için de hizmet veren Torun AVM, en kaliteli Torun hac malzemeleri ile müşterilerinin her türlü ihtiyacını giderebilmektedir.

Tekkeköy Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Tekkeköy’de yaşamını sürdüren ve hac hazırlıkları içerisinde olan kişilerin büyük çoğunluğu, bu kutsal görev için ihtiyaç duyacağı hac malzemeleri için nereden alışveriş yapabileceğini de araştırmaktadır. Samsun’da bu anlamda hizmet veren sayılı mağaza ve firma bulunurken, bu firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri de Torun AVM’dir.

Torun AVM, gerek Samsun hac malzemeleri, gerekse Samsun mevlüt hediyelikleri gibi alanlarda uzun yıllardır hizmet verdiğinden, sektördeki önemli tecrübesi ve donanımları ile tanınmaktadır. Samsun umre hediyelikleri, hac malzemeleri, dini ya da mevlüt hediyelikleri ile alakalı oluşan ihtiyaçlarda oldukça geniş bir ürün alternatifi sunan Torun AVM, bu ürünlerin kaliteli ve uygun fiyatlı olması konusunda da özen göstermektedir. Bu doğrultuda en kaliteli ürünleri her bütçeye uygun fiyatlarla sunabilmektedir. Dolayısıyla bu gibi durumlarda hac alışverişi için tercih edilebilecek ideal bir mağaza olarak gösterilebilir.

En Güzel Samsun Dini Hediyelikler Torun AVM’de!

Samsun dini hediyelik konusunda tercih edilen ilk isimlerden Torun AVM, hizmet vermeye başladığı günden bu yana en güzel ve en kullanışlı ürünleri alıcılarına sunmaktadır. Üstelik her bütçeye hitap etmesi nedeniyle bu denli tutulan Torun AVM, şimdilerde torunhamalzemeleri.com adresi üzerinden de hizmet vermektedir.

Samsun hac hediyelikleri, Samsun dini hediyelik ve bu türdün ürün arayışı içerisinde olanlar için birbirinden şık ve uygun ürünleri tedarik eden Torun AVM ile torunhacmalzemeleri.com, hacı adaylarının ihtiyacı olan malzemeler ya da konuklarına sunacağı ikramlıkları da ister toptan, ister set, isterse perakende olarak müşterisine sunabilmektedir.

Gerek Samsun’da Samsun dini hac hediyelikleri, gerekse ülke genelinde dini hediyelik ve eşyalar için güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmenin mümkün olduğu torunhacmalzemeleri.com, site üzerinden satın alınan tüm ürünleri kısa sürede adresine teslim edebilmektedir.

torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar