Ürünlerimize Göz Atın

Hac ve Umre Hediyelikleri İçin Her Şey Bir Arada!

Hac ve umre ziyaretlerinizde ihtiyacınız olan tüm materyaller ve geri döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edeceğiniz tüm ürün çeşitlerini bir arada bulunduruyoruz.

Terme Hac Malzemeleri Alışverişi

Hac, Müslümanların Kabe-i Muazzama, Mekke ve Medine gibi kutsal toprakları ziyaret ettiği, haccın gerekliliklerini yerine getirdiği bir ibadet olarak ifade edilmektedir. Yılın belirli dönemlerinde yerine getirilen hac vazifesi, imkanları yerinde olan her Müslümanın ömründe bir kez olsun yerine getirmesi farz olan bir ibadettir. Aynı zamanda İslam’ın şartlarından biri olurken, maddi imkanı olup sağlık sorunları yaşayan Müslümanların yerin vekil tayin ettiği bir ibadet olarak da ifade edilebilmektedir. Müslümanlar bu kutsal görevi yerine getirirken kendisine yardımcı olan bazı malzemelere ihtiyaç duyabilmektedir. Gerek haccın gerekliliklerini sağlayabilmek, gerekse yolculuk ve ibadetler esnasında yardımcı olabilmek amacıyla önemli birer ihtiyaç olan bu malzemeler hac malzemeleri olarak ifade edilebilmektedir. Torun AVM Samsun hac malzemeleri konusunda kentteki ve Türkiye’nin pek çok ilindeki hacı adaylarına kolaylık sağlarken, ihtiyaç duyulan her türlü hac malzemesini en uygun koşullarda alıcılarına sunabilmektedir.

Samsun hac malzemeleri ya da genel olarak Samsun dini hediyelikler denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Torun AVM, yaklaşık olarak 43 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana Samsun’daki hacıların ve hacı adaylarının ilk sıradaki tercihi olan bu firma, hem sunmuş olduğu birbirinden kaliteli ürünleri hem de her bütçeye hitap eden fiyatları ile dikkat çekmektedir. Dolayısıyla Torun hac malzemeleri de bu anlamda büyük ilgi görebilmektedir.

Hac Malzemeleri Nelerdir?

Samsun’un pek çok ilçesinde olduğu üzere Terme’de hac görevini yerine getirmek üzere hazırlık yapan hacı adayları, Terme hac malzemeleri konusunda çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Hac yolculuğu ve vazifesi esnasında ihtiyacı olacak malzemelerin neler olduğunu ve nereden temin edilebileceğini merak eden hacı adayları için doğru adres Torun AVM olarak gösterilebilmektedir.

Genel olarak Terme hac malzemelerinden bahsetmek gerekirse; erkekler için farz olan, izar ve lifafe adı verilen iki parçadan meydana gelen ihram kıyafeti, kadınlar için tesettürün gerekliliklerine uygun olan elbise ya da feraceler, abdeste çorapları, yedek iç çamaşırları, tıraş takımları, ihrama uygun temizlik ürünleri bu malzemeler arasında yer almaktadır.

Terme Hac Malzemeleri Alışverişi Nereden Yapılır?

Samsun hac hediyelikleri ya da bu türden ihtiyaçlar için yüzlerce farklı ürün yelpazesi sunan Torun AVM, en önemli hac malzemelerinden ihram kıyafetlerini, abdeste çoraplarını, takke, tesbih, seccadeleri, kokusuz sabunları, ihrama uygun temizlik ürünlerini, ayakkabıları, terlikleri, babetleri ve iç çamaşırlarını alıcılarına sunabilmektedir. Üstelik Samsun umre hediyelikleri de yine bu firma bünyesinden temin edilebilmektedir.

Terme hac malzemeleri alışverişinin yanı sıra Samsun dini hediyelikler, umre ya da mevlüt hediyelikleri alışverişi için de gönül rahatlığı ile tercih edilebilen Torun AVM ve torunhacmalzemeleri.com, en kaliteli hac malzemelerini ya da ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri uygun koşullarda müşterilerine sunabilmektedir.

En Kaliteli Samsun Dini Hediyelikleri Torun AVM’de Bulabilirsiniz!

Torun AVM ve torunhacmalzemeleri.com yalnızca hacıların ihtiyaç duyabileceği ürünlerle hizmet sunmamaktadır. Aynı zamanda bünyesinde yüzlerce farklı Samsun mevlüt hediyelikleri bulunduran bu firma, teşbihlerden zikirmatiklere, yüzüklerden Yasin-i şerif cüzlerine kadar pek çok farklı ürünü toptan ya da perakende satın alabilmek mümkündür.

Öte yandan Samsun umre hediyelikleri ve Samsun hac hediyelikleri alanında da pek çok farklı ürünü bulabilmenin mümkün olduğu Torun AVM, internet kullanımının yaygın bir hale gelmesi ile beraber torunhacmalzemeleri.com adresini aktif hale getirmiş ve ürünlerini bu site üzerinden farklı illerdeki müşterilerine de sunmaya başlamıştır. Dolayısıyla Torun AVM yalnızca Samsun’daki hacı adaylarına ya da genel olarak müşterilerine değil, Türkiye genelinde diğer illerdeki müşterilerine de güvenli ve kolay bir alışveriş fırsatı sunmaktadır.

Sizlerde ihtiyacınız olan her türlü dini hediyelik ürün ya da hac malzemesi için Torun AVM’yi ziyaret edebilir, ihtiyaçlarınızı uygun koşullarda ve kolay yoldan karşılayabilirsiniz.

torunhac
Torun Hac ve Umre Hediyelikleri

1977'den beri

sizin için çalışıyoruz.

1977 yılında açılan işletmemiz, tam 43 yıldır kaliteden taviz vermeden, ekonomik fiyatlar eşliğinde sizin için hizmet üretiyor. Hac malzemeleri, seccade çeşitleri, tesbih çeşitleri, ferace modelleri, dini dekorasyon ürünleri gibi binlerce ürün seçeneğimizle Samsun'da hizmetinizdeyiz.
Binlerce Ürün

Ä°htiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulabileceÄŸiniz Samsun’daki tek Hac AlışveriÅŸ Merkezi!

Özel Fiyatlar

Hem perakende, hem toptan satış yapan işletmemiz hac ve umre malzemeleri alanında en iddialı ve uygun fiyatlarla size hizmet vermektedir.

Aynı Gün Kargo!

Mağazamızdan yaptığınız tüm alışverişleriniz dilediğiniz adrese aynı gün kargolanmaktadır.

Yüksek Kalite!

Tüm ürünlerimiz alanında yüksek kaliteye sahip, özenli işçilikle hazırlanmış ürünlerdir.

Neden Torun Hac Malzemelerini Tercih Etmelisiniz?

43 yıllık tecrübemizi; bugüne kadar 30.000'den fazla kişinin hac ve umre alışverişlerine yardımcı olarak biriktirdik. Her müşterimizi bir dost olarak gördük. 30.000'den fazla dost biriktirdik. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak, alışverişinizde en yakınınızda olmak bizim için büyük bir mutluluk.
1.

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim

İlk olarak hac ve umre sürecinde nelere ihtiyacınız olacak, hangi ürünleri satın almanız gerekecek bunu belirleyin.

2.

Seçenekleri İnceleyelim

Onlarca markanın, yüzlerce farklı modeldeki ürünlerini mağazamızda birlikte inceleyelim.

torun-hac-malzeme
3.

Paketinizi Oluşturalım

Hangi üründen kaç adet olacağına siz karar verin, biz de paketinizi oluşturalım.

4.

Teslim Edelim

Paketiniz hazırlandıktan sonra isterseniz mağazamızdan teslim alın, isterseniz adresinize kargolayalım.

Mağazamızdan Fotoğraflar